LSI New York Dil Okulu

2111
LSI New York Dil Okulu
Edu Vizyon Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

LSI New York dil okulu

LSI New York Dil Okulu

LSI New York dil okulu, Manhattan‘dan muazzam manzaralar sunan aydınlık ve ferah sınıflara sahiptir. Okulun sunduğu imkânlar arasında birinci sınıf bir kütüphane, ücretsiz internet erişimi sunan iki bilgisayar odası ve sınavlara çalışmadığınız zamanlarda rahat vakit geçirebileceğiniz bir öğrenci salonu bulunur. Amerikalı ve uluslararası öğrencilerle kaynaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm imkânlar mevcuttur.

LSI New York

LSI New York dil okulu, MCNY’de eğitim gören öğrencilerin yönlendirilebildiği ESL programlarından biridir. Başka bir deyişle, öğrenciler LSI’de eğitim görürken altı krediye kadar MCNY derslerine de kaydolabilir veya TOEFL puanı aranmaksızın MCNY’nin lisans ve lisans üstü programlarına geçiş yapabilir. MCNY‘nin hızlandırılmış dersleri sayesinde öğrenciler, sadece bir yıllık bir çalışma ile işletme mastırını tamamlayabilir. Mevcut dersler hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın. LSI New York’a katılmak için en az 18 yaşında olmalısınız.

Amerika‘nın en büyük iş ve kültür merkezi olarak kabul edilen New York, Amerikan tarihinde oynadığı öncü rol ve bir parçası olduğu köklü gelenek ile gurur duymayı hak eden ve bunu en iyi yansıtan şehirdir. Aslında New York, ticaretten politikaya, baleden spora her faaliyetin merkezi olmayı başarabilmiş dünyanın nadir şehirlerinden biridir. MCYN Manhattan kampüsü içinde yer alan LSI – New York, şehrin en merkezi yerindedir. Bilgisayar laboratuvarları, ücretsiz internet erişimi ve kolej kütüphanesiyle öğrencilere eşsiz bir öğrenme ortamı sunmaktadır.

LSI New York, kent merkezindeki SoHo’da; Finans bölgesinin yakınında, Metropolitan College of New York (MCNY) okulunun Manhattan kampüsü içinde bulunur ve Chinatown, Tribeca ve Greenwich Village’a yürüyüş mesafesindedir. LSI New York, hem İngilizce öğrenmek, hem de uluslararası ve Amerikalı öğrencilerle kaynaşmak için sıcak ve samimi bir ortam olmasının yanında, öğrencilerine, “Big Apple” (Büyük Elma) olarak da bilinen bu kenti dünyanın en harika şehri haline getiren tüm sanat, tiyatro, alışveriş ve eğlence imkânlarına erişim olanağı sunar. Amerika’da İngilizde öğrenmek istiyorsanız, aradığınız her şey New York’ta vardır.

LSI New York dil okulu, New York şehrinin sunduğu çok çeşitli avantajların tümünden faydalanma imkânı tanıyan eksiksiz ve renkli bir sosyal program yürütür. Broadway gösterileri ve spor müsabakalarından öğrenci partilerine kadar, sınıf dışında da öğretmenleriniz ve arkadaşlarınızla İngilizcenizi geliştirmeniz için sayısız fırsat bulabilirsiniz.

LSI New york dil okulu fiyatları

LSI New York dil okuluAmerika dil okulu fiyatlarıgüncel yurtdışı eğitim danışmanlığı  için bize 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı Eğitim